Powrót do aktualności
Tegoroczne castingi do „You Can Dance – Po Prostu Tańcz!” nie zawiodły oczekiwań producentów. W Polsce nadal kryje się jeszcze wiele talentów tanecznych. Kandydaci do najbardziej popularnego programu poświęconego tańcowi, zaskakiwali jurorów na każdym kroku.


W tej edycji jest o co walczyć! Zmienia się bowiem nagroda główna. Jest nią trzymiesięczne stypendium w szkole, w której trenują m.in.: Lady Gaga, Justin Bieber, Rihanna czy Britney Spears. International Dance Academy w Hollywood to renomowana szkoła, o której marzą tysiące tancerzy na całym świecie. Oprócz stypendium, zwycięzca otrzyma indywidualnego trenera – opiekuna, czuwającego zarówno nad rozwojem jego techniki, jak i nad dalszą karierą w Stanach Zjednoczonych. Rekomendacja wystawiona przez IDA będzie przepustką na przesłuchania do największych agencji tanecznych na świecie, związanych z tą właśnie szkołą i jednocześnie współpracujących z najpopularniejszymi gwiazdami muzycznymi oraz wytwórniami filmowymi.

Trzydziestka szóstka wybrana podczas castingów w pięciu miastach Polski, pojedzie tym razem na warsztaty choreograficzne do Santa Cruz na Teneryfie. Na hiszpańskiej wyspie uczestniczyć będą w zapierającym dech w piersiach karnawale, w którym bierze udział ponad dwadzieścia tysięcy ludzi. Lutowa parada to odpowiednik brazylijskiego karnawału w Rio. Tancerze, którzy jechali na obóz treningowy z „You Can Dance”, jeszcze nigdy nie uczestniczyli w tak dużym przedsięwzięciu!

Na koniec nowość, która ucieszy wszystkich fanów programu. Relacje z castingu wydłużają się o jeden odcinek. Dzięki temu co tydzień widzowie będą mogli oglądać osobną relację z każdego miasta. Pozwoli to twórcom programu pokazać jeszcze więcej uzdolnionych ludzi!

emisja: środa, 21.30, od 7 marca

Autor: TVN/pl


Komentarze

6

 • Hej mówisz i masz ;) Tu gość z kartonem na głowie ;) Ale w kartonie wyglądam zdecydowanie lepiej niż bez ;) Tylko szkoda że nie dostałem biletu ;D Chociaż byłem tam głównie dla zabawy ;D
  Iron
  | 07 marca 2012, 17:10
  Odpowiedz
 • do jakiej piosenki tańczyłeś ??
  podaj tytuł?
  gosc
  | 21 marca 2012, 17:53
 • im saxy and i know :D czekam na gościa z kartonem na głowie :P:P:P :):)
  monia
  | 22 lutego 2012, 13:45
  Odpowiedz