Odcinek 2. Mamy to, czego nie było w TV!
Powrót
do forum
Dodaj komentarz
  • w filmiku "Jak śpiewa Kinga Rusin"... co to za kawałek do którego tańczy Mateusz?
    Dżi
    | 21 marca 2012, 22:06
    Odpowiedz
  • dla mnie najlepszą postacią w programie i ona powinna wygrać jest Basia Węgorzewska ma wszystkie atuty.....!!
    Marek
    | 19 marca 2012, 15:05
    Odpowiedz
  • Z tym you can help to się zgodzę. Program you can dance na co raz niższy poziom w porównaniu z poprzednimi edycjami.
    fan
    | 17 marca 2012, 19:35
    Odpowiedz
  • ja też mam już dość tych łzawych historii. Mam wrażenie, że jak ktoś nie ma jakiejś traumy życiowej, to nie ma czego szukać w tym programie...
    gosc
    | 18 marca 2012, 22:19
  • No przegiecie z tymi historiami. Ja chce ogladac program o tancu! Ta Basia najlepsza rzeczywiscie.. Zarabista jest. A pewnie jej nie pokazali bo za duzo pozytywnej energii wniosla by do odcinku, ktory mial nastroj zaloby!
    gosc
    | 16 marca 2012, 22:07
    Odpowiedz
  • Powinni zmienić nazwę programu z you can dance na you can help! Program zmienił konwencję z tanecznego na ratujmy skrzywdzonych ludzi! Szkoda, bo było naprawdę fajnie.
    zniesmaczona
    | 16 marca 2012, 20:15
    Odpowiedz
  • Słowo do reżysera.Jestem fanem programu ale widzę ze już nudzi ten program, przebarwione historie ludzi są ważniejsze od talentu tańca.To zdanie słyszę coraz częściej od ludzi kochających taniec
    fan
    | 16 marca 2012, 16:26
    Odpowiedz
  • chyba myślisz o Basi Węgorzewskiej,przynajmiej z klasą się zachowała...każdy ma
    problemy i jeszcze jakie,ale to było przegięcie...
    ktoś napisał ze widział na facebooku, wchodzilem ale nie mogłem filmikow otworzyc,co tam jest?
    gosc
    | 16 marca 2012, 20:34
  • Co to za piosenka przy której tanczy?
    sxc
    | 15 marca 2012, 22:58
    Odpowiedz
  • Glee Cast - Rumor Has It/Someone Like You
    W oryginale śpiewane przez Adele :)
    gosc
    | 16 marca 2012, 14:21