Aktualności

Powrót do listy

"Casting Ostatniej Szansy" już 4 stycznia w Warszawie!

"Casting Ostatniej Szansy" już 4 stycznia w Warszawie!
Przyjdź na casting do programu "You Can Dance - Po prostu tańcz!" 
Przed nami ostatnia szansa, aby dostać się do wiosennej edycji programu „You Can Dance – Po prostu tańcz!”. Gra toczy się o dużą stawkę…Na najlepszych tancerzy czeka niesamowita wyprawa na Maltę, a potem walka o miejsce w finałowej czternastce!

Po castingach we Wrocławiu, Gdańsku, Szczecinie i Katowicach, przyszła kolej na Warszawę! Będzie to ostatnia szansa, aby zawalczyć o wyjazd na kreatywne warsztaty na Malcie, gdzie tancerze będą mieli szanse szlifować swoje umiejętności podczas pracy z najlepszymi na świecie choreografami. Potem uczestników czeka ciężka walka o wejście do finałowej czternastki, która wystąpi w odcinkach na żywo. A w finale, jak zwykle, wielkie emocje i pokaz nieodkrytych jeszcze talentów! Podobnie jak w poprzednich edycjach i tym razem, motywacją do ciężkiej pracy w pocie czoła jest nagroda główna: stypendium w renomowanej szkole tańca oraz 100 tysięcy złotych.

 

 

Casting ostatniej szansy odbędzie się 4 stycznia w Warszawie (Centrum Bankowo-Finansowe “Nowy Świat”, ul. Nowy Świat 6/12)

Na przesłuchania mogą zgłaszać się osoby w wieku 16-30 lat.

Kibicować uczestnikom w Warszawie będzie Particia Kazadi.

Producentem-licencjodawcą „You Can Dance – Po prostu tańcz!” jest Endemol Shine Polska, a producentem wykonawczym Golden Media Polska.

Ostatnia szansa, aby dołączyć do walki o warsztaty na Malcie! Kto jeszcze okaże się nieodkrytym tanecznym objawieniem? Dowiemy się 4 stycznia 2016 na castingu ostatniej szansy w Warszawie!

 

Zobacz też:

Byliśmy na castingu "You Can Dance - Po prostu tańcz!" w Katowicach!
Byliśmy na castingu "You Can Dance - Po prostu tańcz!" w Katowicach!


Znamy jurorów 9. edycji "You Can Dance - Po prostu tańcz!"
Następny artykuł:

Znamy jurorów 9. edycji "You Can Dance - Po prostu tańcz!"

tvnpix