Aktualności

Dołącz do #GlebaChallenge i wyślij nam zdjęcie swojego FREEZA!
Gleba i jego FREEZE na konferencji "YCD"!  Foto: mwmedia
Pokaż nam swojego FREEZA!

Kochasz taniec, uwielbiasz oglądać program "You Can Dance - Po prostu tańcz" i potrafisz wykonać słynnego "freeza", który jest znakiem rozpoznawczym jurora programu, Macieja "Gleby" Florka"?

Dołącz do #GlebaChallenge" i wyślij nam zdjęcie, jak wykonujesz... FREEZA!

Baw się świetnie i pokaż nam swoje umiejętności! Zaproś do zabawy również swoich znajomych!

Weź udział w #GlebaChallenge"!

Niech pozytywna energia pochłonie cały świat!

Dołącz do #GlebaChallenge i wyślij nam zdjęcie swojego FREEZA!Dołącz do #GlebaChallenge i wyślij nam zdjęcie swojego FREEZA!
Foto: mwmedia

REGULAMIN

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych Administratorem Danych Osobowych Użytkowników serwisu jest TVN Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie 02-952, ul. Wiertnicza 166. Dane osobowe Użytkowników serwisu są przetwarzane wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym dla prowadzenia serwisu, oraz zgodnie z udzielonymi przez Użytkownika dyspozycjami. Użytkownik serwisu ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania oraz ma prawo wnieść pisemnie, umotywowane żądanie zaprzestania przetwarzania danych a także wnieść sprzeciw wobec przetwarzania jego danych, w przypadkach wskazanych przez prawo. Podanie danych jest dobrowolne aczkolwiek niepodanie niektórych zgodnie z Regulaminem uniemożliwi rejestrację w serwisie.

 

 

Zobacz też:

Bitwa światów, czyli występ otwierający 1. odcinek na żywo!
Bitwa światów, czyli występ otwierający 1. odcinek na żywo!

To oni odpadli w 3. odcinku na żywo!
Następny artykuł:

To oni odpadli w 3. odcinku na żywo!

tvnpix