Aktualności

Ich poznacie dopiero na Malcie!
"You Can Dance - Po prostu tańcz!" 

Nie wszystkich uczestników castingów, którym udało się otrzymać bilet, mogliście zobaczyć w odcinkach.

ANNA SOSIŃSKA

24 LATA

POZNAŃ

Anna SosińskaAnna  Sosińska
Ania ma 23 lata. Studiuje animację czasu wolnego i jest instruktorem tańca oraz certyfikowaną instruktorką Zumba Fitness. Prowadzi zajęcia: Zumba Fitness, Dance Mix, Hip hop, przygotowuje też pary młode do swojego pierwszego tańca. Dwa razy z rzędu, w 2014 oraz 2015 roku zdobyła Mistrzostwo Wielkopolski w latino.

ANITA GŁĄB

25 LAT

BIERUŃ

Anita GłąbAnita Głąb

Anita ma 27 lat. Zaczynała od szkolnego zespołu tanecznego w podstawówce. Na poważnie tańczy od 5 lat, codziennie trenuje po 3-4 godziny. Anita osiągała rozmaite sukcesy solowe top 16/8 na zawodach hip-hopowych oraz pierwsze miejsca z formacją hip-hopową CHECK THIS OUT.

Studiuje zaocznie oraz pracuje w firmie papierniczej jako asystentka. Mąż jest zapaśnikiem oraz trenerem MMA.

PAWEŁ SZLINGER

28 LAT

ZABRZE

Paweł SzlingerPaweł Szlinger

Paweł ma 28 lat. Jest studentem PWST oraz tancerzem teatralnym. Zaczął tańczyć jako dziecko, ponieważ szukał zajęcia pozaszkolnego. Nie wiedział czy taniec, to będzie to co chciałby robić w życiu, ale z czasem przerodziło się to w wielką miłość. Trenuje regularnie  od 8 lat przez 4 godziny dziennie. Musiał zrezygnować z pracy i zarobku na rzecz dziennych studiów na wydziale teatru tańca w Bytomiu. Marzy by móc dalej uczyć tańca i wykładać taniec na wydziale tańca w Bytomiu.

Największym jego osiągnięciem poza tańcem jest zdobycie 1. miejsca w mistrzostwach polski juniorów w piłce ręcznej.

KRYSTIAN STEMPLEWSKI

22 LATA

RADOM/KRAKÓW

Krystian StemplewskiKrystian Stemplewski
Krystian ma 22 lata. Obecnie tańczy na płycie rynku głównego w Krakowie z kolegami i to jest jego głównym źródłem utrzymania. Prowadzi również zajęcia w nowohuckim centrum kultury. Studiuje dziennie informatykę stosowaną na Akademii Górniczo-Hutniczej. Zaczął tańczyć gdy miał 8 lat. Wtedy to mama zapisała go na lekcje tańca. Trenuje od 10 lat po tyle godzin, ile tylko jest w stanie.

WIKTORIA ŁAPTAŚ

20 LAT

WARSZAWA

Wiktoria ŁaptaśWiktoria Łaptaś

Wiktoria ma 20 lat. Studiuje na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Zaczęła tańczyć w wieku 5 lat. Bardzo podobały jej się baletnice oraz gimnastyczki artystyczne, które widziała w telewizji i zapragnęła być taka jak one. Trenuje od 9 lat bardzo intensywnie. Brakuje jej przez to czasu dla samej siebie. W dzieciństwie prawie w ogóle nie brała udziału w wycieczkach klasowych lub spotkaniach ze znajomymi.

ŁUKASZ JÓZEFOWICZ

ŁÓDŹ

Łukasz JózefowiczŁukasz Józefowicz

Łukasz ma 26 lat. Na pierwszą lekcję tańca trafił gdy miał 15 lat, z ciekawości poszedł z kolegą tylko po to, by dostać wyższą ocenę z WF-u. Tańczy zawodowo, a także pozyskuje partnerów i sponsorów przy turniejach tanecznych.

Obecnie mieszka w wynajmowanym przez siebie mieszkaniu w Warszawie. Największą przygodą jego życia była praca przez 5 miesięcy na statku rejsowym.

 

Katarzyna Kulmińska

27 lat

Poznań

Katarzyna KulmińskaKatarzyna Kulmińska

Kasia ma 27 lat. Pochodzi z małej wsi pod Poznaniem. Zaczęła tańczyć gdy miała 9 lat.  Trafiła na zajęcia, gdzie nauczycielka zwróciła uwagę na jej predyspozycje i zasugerowała pójście do szkoły baletowej. Rodzice nie bardzo chcieli, ale ona się uparła i zdecydowała, że tę szkołę skończy. Kasia obecnie mieszka w Poznaniu i tańczy w Polskim Teatrze Tańca właśnie w tym mieście. Spełnia się jako tancerka, ale myśli już o kolejnym zawodzie. Zaczęła się uczyć DJ’ki.

 

Zobacz występy grup podczas warsztatów na Malcie:

Występ grupy scenicznej podczas warsztatów na Malcie!
Występ grupy scenicznej podczas warsztatów na Malcie!

Zobacz, kto dostał bilet w 5. odcinku 9. edycji "YCD"
Następny artykuł:

Zobacz, kto dostał bilet w 5. odcinku 9. edycji "YCD"

tvnpix