Aktualności

To oni dostali bilet w czwartym odcinku "YCD!"
Zobacz, kto dostał bilet w 4. odcinku 9. edycji "YCD" 

Czwarty odcinek dziewiątego sezonu "You Can Dance - Po prostu tańcz!" był pełen emocji. Jury zdecydowało, że bilet na Maltę otrzyma pięć osób.

 

Maja Bratus

(Austria)

Maja BratusMaja Bratus

Absolwentka łódzkiej Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej na  kierunku tancerz-choreograf. Zaczynała od tańca towarzyskiego, tańczyła disco-dance, obecnie głównie współczesny i jazz. Tańczy w spektaklach. Gdy mieszkała w Łodzi, pracowała jako instruktor tańca. Od pół roku mieszka w Austrii, pomaga mamie w pracy w hotelu. Żałuje, że wyjechała za granicę, gdyż uważa, że ten czas za zmarnowany tanecznie.

Zobacz taniec Mai:

Maja zabrała Agustina w swój świat...
Maja zabrała Agustina w swój świat...

Paulina Mostowska

(Legionowo)

Paulina MostowskaPaulina Mostowska

Paulina ma 24 lata. W wieku 5 lat mama zapisała ją na pierwsze zajęcia z tańca i tak to wszystko się zaczęło. Przez 7 lat uczęszczała do szkoły baletowej, ale potem zaszła w ciążę i została zmuszona do odejścia. Po urodzeniu dziecka nie pozwolono jej wrócić. Syn całkowicie zmienił jej życie. Musiała bardzo szybko dorosnąć. Tańczyła na deskach Teatru Wielkiego w Warszawie, w spektaklu „Dziadek do orzechów”.

Zobacz taniec Pauliny:

Taniec Pauliny wzrusza do łez...
Taniec Pauliny wzrusza do łez...

Paulina Gajewska

(Warszawa)

Paulina GajewskaPaulina Gajewska

Paulina ma 23 lata, studiuje na pierwszym roku AWF, Turystykę i i Rekreację. Swoją drogę taneczną rozpoczęła w wieku 9 lat. Mama zawsze marzyła, żeby Paulina miała pasję w życiu i pomagała jej ją znaleźć. Strzałem w dziesiątkę okazały się lekcje tańca. Przez lata Paulina tańczyła w różnych zespołach tanecznych. Obecnie pracuje jako instruktor tańca w Duet Dance Studio oraz Kabaty Dance Studio.  Aktualnie sama zarabia na lekcje tańca, jak była młodsza to mama je finansowała. Paulina wiele razy tańczył na deskach teatrów: Rampa, Roma, Palladium.

W przyszłości chciałaby prowadzić własny zespół taneczny, mieć pod swoją opieką grupy dziecięce i młodzieżowe oraz przygotowywać je do turniejów.

Czym Paulina zachwyciła jury?:

Paulina została stworzona do "You Can Dance"!
Paulina została stworzona do "You Can Dance"!

Michał Kalcowski

(Bierutów, woj. Dolnośląskie)

Michał KalcowskiMichał Kalcowski

Michał ma 23 lata i jest studentem 3. roku AWF we Wrocławiu. Gdy miał 4 lata, mama zainteresowała go tańcem. Na początku trenował taniec towarzyski. Posiada klasę „B” w obydwu stylach. Teraz trenuje i tańczy hip-hop. Brał udział w mistrzostwach Polski, Europy i Świata. Występował także na różnych festiwalach.

Zajmuje się również fitnessem, jest trenerem personalnym i dużo czasu spędza ćwicząc na siłowni. Pracował też jako model.  Jego autorytetem jest Michael Jackson.

Był na scenie w 1.edycji YCD, ale wtedy był za młody by dostać się do programu. Miał wówczas 15 lat. Potem zjawił się na castingach do 8. Edycji. Zdobył bilet na warsztaty w Sewilli, ale odpadł w ostatnich eliminacjach.

Zobacz, jak zatańczył Michał:

Jego występ poróżnił jurorów "You Can Dance!"
Jego występ poróżnił jurorów "You Can Dance!"

Bartosz Wójcik

(Ostrołęka)

Bartosz WójcikBartosz Wójcik

Bartosz ma 25 lat. Taniec pojawił się w jego życiu gdy miał zaledwie 5 lat.  To rodzice, którzy uczyli tańca i wspólnie prowadzili zespół taneczny, zarazili go tą pasją. Przez 4 lata Bartosz tańczył w Kieleckim Teatrze Tańca. Obecnie szuka pracy. Dla tańca zrezygnował z uprawiania piłki ręcznej i muzyki, do której niedawno powrócił, czyli gry na perkusji.

Zobacz występ Bartosza:

Według "Gleby" Bartosz ma szansę na finał!
Według "Gleby" Bartosz ma szansę na finał!

Zobacz, kto dostał bilet w 3. odcinku "YCD"!
Następny artykuł:

Zobacz, kto dostał bilet w 3. odcinku "YCD"!

tvnpix