Aktualności

Zobacz, kto dostał bilet w 3. odcinku "YCD"!
"You Can Dance - Po prostu tańcz!" 

W trzecim odcinku "You Can Dance - Po prostu tańcz!" bilety na Maltę wytańczyło sześć osób. Zobaczcie, komu się udało zachwycić jurorów:

Krzysztof Wróblewski

Szczecin

Krzysztof WróblewskiKrzysztof Wróblewski

Krzysztof ma 18 lat. Tańczy modern, contemporary, jazz oraz klasykę. Obecnie jest w klasie maturalnej. Niedawno wrócił do swojego starego liceum, gdyż z powodu kontuzji musiał zrezygnować ze szkoły baletowej w Poznaniu. Krzysiek jest trojaczkiem, ma siostrę i brata. Próbuje sam zarabiać na własne potrzeby. Prowadzi zajęcia taneczne dla dzieci. Tańczył także na koncertach disco polo. Podejmował się różnych zajęć, pracował na zmywaku, jako barista, sprzątał, był sprzedawcą. Po maturze wybiera się na studia do Codarts w Rotterdamie.

Zobacz jak tańczył Krzysztof:

Wspaniały występ Krzysztofa przekonał jurorów!
Wspaniały występ Krzysztofa przekonał jurorów!

 

Adam Papazyan

Warszawa

Adam PapazyanAdam Papazyan

Adam ma 19 lat, z pochodzenia jest Ormianinem, ale urodził się w Bułgarii. Jego technika to contemporary. Zaczął tańczyć zaledwie 3 lata temu. Zachęciły go do tego mama i siostra - Tina, uczestniczka 8. edycji „You Can Dance”. Obecnie tańczy w YULDANCE, szkole jego mamy. Brał udział w warsztatach w Broadway Dance Center. Startuje w zawodach taneczny w Polsce i za granicą. Studiuje zarządzanie i uwielbia podróżować.

 

 

Dominika Wójcikiewicz

Szczecin

Dominika WójcikiewiczDominika Wójcikiewicz

Dominika ma 28 lat. Zaczęła tańczyć w wieku 4 lat. Jej style to taniec towarzyski, salsa i zumba. Na pierwsze zajęcia zaprowadziła ją siostra, która również tańczyła. Dominika zawodowo trenowała taniec towarzyski, następnie przerzuciła się na zumbę i salsę. Teraz pracuje jako instruktor fitnessu, zumby i okazjonalnie prowadzi zajęcia taneczne. Dominika miłość do tańca odziedziczyła w genach. Jej mama w młodości tańczyła balet.

Zobaczcie, jak zatańczyła Dominika:

Dominika to istny wulkan energii!
Dominika to istny wulkan energii!

Aleksandra Borkowska

Siedlce

Aleksandra BorkowskaAleksandra Borkowska

Aleksandra ma 19 lat. Od 11 lat tańczy jazz i modern. Pracuje w szkole tańca jako instruktorka. Na ostatnich mistrzostwach świata zdobyła pierwsze miejsce ze swoim partnerem w duecie jazzowym. Obecnie nie ma życia poza tańcem, gdyż poświęciła mu się całkowicie. Po maturze dostała się na prestiżowe studia na Uniwersytecie Artystycznym Codarts w Holandii, ale okazało się, że nie może podjąć nauki w tej szkole, gdyż  najzwyczajniej w świecie nie było jej na  to stać. Teraz ciężko pracuje,  żeby zarobić na studia w Rotterdamie. Niestety będzie musiała powtórzyć egzaminy, ale nie zniechęca to jej i będzie walczyć o swoje  marzenia.

Tak zatańczyła Aleksandra:

Aleksandra: perfekcja i wrażliwość!
Aleksandra: perfekcja i wrażliwość!

Artur Kuriata

Ostróda/Warszawa

Artur KuriataArtur Kuriata

Artur ma 21 lat. Jest studentem lotnictwa i kosmonautyki. W wieku 9 lat siostra chciała, żeby zaczął z nią tańczyć i tak zaczęła się jego przygoda z tańcem towarzyskim. Później bardziej przypadły mu do gustu takie style jak house, jazz, break dance, czy fashion. Aby rozwijać się w tańcu, przeprowadził się razem z siostrą z Ostródy do Warszawy. Obecnie zarabia na życie ucząc tańca.

Zobacz występ Artura:

Po tym występie Michał wyszedł ze studia!
Po tym występie Michał wyszedł ze studia!

Daniel Chaciński

Warszawa

Daniel ChacińskiDaniel Chaciński

Daniel ma 20 lat. Gdy miał 13 lat zobaczył jak koledzy z osiedla tańczą breaking i strasznie mu tym zaimponowali. Od tego czasu zajmuje się tańcem.  Ćwiczy po 2 godziny dziennie. W dzieciństwie trenował akrobatykę w Dzielnicowym Klubie Sportowym „Targówek”. Pracuje jako trener personalny na siłowni. W poprzedniej edycji trafił na dogrywkę podczas casitngów, ale niestety wykonaniem jazzowej choreografii nie zachwycił jurorów na tyle, by dostać bilet do Sewilli.

Zobacz taniec Daniela:

Tak!! Mamy naszego tanecznego superbohatera!
Tak!! Mamy naszego tanecznego superbohatera!

Zobacz, co działo się w 3 odcinku "YCD"
Następny artykuł:

Zobacz, co działo się w 3 odcinku "YCD"

tvnpix