Uczestnicy
powrót do listy

Michał Kalcowski

Michał Kalcowski

Michał ma 23 lata i jest studentem trzeciego roku AWF we Wrocławiu. Pochodzi z Bierutowa. Miłość do tańca odziedziczył po mamie - instruktorce tańca i zajęć fitness. Pierwszych kroków tanecznych nauczył się oglądając teledyski w telewizji. Szybko odkrył, że taniec sprawia mu ogromną przyjemność. Jego pasja stała się nie tylko sposobem na spędzanie wolnego czasu, ale przede wszystkim niezbędnym elementem życia.

Ma na koncie wielokrotne Mistrzostwo Świata i Europy w tańcu disco i hip hop. W tańcu towarzyskim zdobył klasę B. Występ w dziewiątej edycji „You Can Dance” nie jest jego pierwszą stycznością z programem. Był na castingach do pierwszej edycji, ale wtedy był za młody by dostać się do programu. W ósmej edycji programu pojechał na warsztaty do Sewilli, ale odpadł w ostatnich eliminacjach. Michał jednak czuł, że występ w finałowej 14 to jego przeznaczenie i postanowił, że będzie próbował do skutku. I wreszcie w dziewiątej edycji show, nadszedł jego czas!

Michał interesuje się również fitnessem, jest trenerem personalnym i dużo czasu spędza ćwicząc na siłowni. Ma też doświadczenia w modelingu. Marzy, aby zawodowo zająć się tańcem, występować w teledyskach, i wierzy, że dzięki programowi będzie to możliwe. Co o sobie mówi Michał? „Jestem wiecznie uśmiechniętym optymista, który poza tańcem kocha czekoladę, karmel i swojego psiaka Azję.”

 

Michał KalcowskiMichał Kalcowski
Foto: fot.: TVN / Piotr Mizerski

Stefano Silvino
Następna osoba:

Stefano Silvino

tvnpix