Uczestnicy
powrót do listy

Paulina Wiszowata

Paulina  Wiszowata

Paulina ma 20 lat. Przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 10 lat, dzięki swoim rodzicom, którzy zaprowadzili ją na zajęcia tańca towarzyskiego. Dla tej pasji zrezygnowała ze sportowej kariery w skoku wzwyż. Obecnie tańczy dancehall, house i hip-hop. Już jako nastolatka marzyła o tym, aby kiedyś zatańczyć na scenie programu „You Can Dance”, który oglądała od pierwszej edycji. Uwielbiała śledzić losy tancerzy, ich walkę, kibicowała im, zbierała plakaty oraz informacje o nich.

Najważniejszym momentem w życiu Pauliny była przeprowadzka do Białegostoku z rodzinnego Niewiarowa - małej wsi w województwie podlaskim, gdzie jej rodzice mają gospodarstwo rolne i hodują krowy. Paulina jest bardzo związana z rodzicami i rodzeństwem, dlatego początkowo ciężko jej było przyzwyczaić się do samodzielnego życia w mieście. W Białymstoku wynajmuje mieszkanie razem z dwiema koleżankami. Na co dzień tańczy w formacji Les Chattes oraz uczy się w szkole kosmetycznej.

Taniec jest największą pasją Pauliny, daje jej możliwość wyrażania siebie i pochłania praktycznie cały jej wolny czas. Finalistka ma nadzieję, że program pozwoli jej rozwinąć umiejętności taneczne i będzie wspaniałą przygodą, której nie zapomni do końca życia. „Dostanie się do programu jest dla mnie wielkim osiągnięciem. Czuję, że to moja ogromna szansa i chcę dać z siebie wszystko i pokazać, na co mnie stać!” – komentuje Paulina.

Paulina WiszowataPaulina Wiszowata
Foto: fot.: TVN / Piotr Mizerski

Joachim  Uetake
Następna osoba:

Joachim Uetake

tvnpix